Вівторок, 2021/Вересень/28, 05.42.47
Вітаю Вас Гость | RSS

Сайт вчителя історії Грицик Марії Василівни

Календар
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Відвідувачі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Державна підсумкова атестація з історії України проводитиметься в основній школі у письмовій формі за «Збірником завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас» (авт. Власов В.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012) або усно за білетами.

Збірник містить 15 варіантів по 10 тестових завдань різної форми: завдання з вибором однієї правильної відповіді; завдання з вибором кількох правильних відповідей; завдання на встановлення відповідності; завдання на встановлення правильної послідовності; завдання відкритої форми з короткою відповіддю; завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Завдання укладені з урахуванням тематичного принципу: кожне завдання сприятиме перевірці рівня сформованості навчальних компетентностей на прикладі певної теми курсу. При цьому теми підібрано за класами відповідно до вимог програми.

Державна підсумкова атестація з історії України проводиться протягом 90 хвилин.

... Читати далі »
Переглядів: 1227 | Додав: ангел | Дата: 2012/Лютий/10 | Коментарі (0)

За результатами всеукраїнського дослідження, проведеного у співпраці з ЮНЕСКО, 96% українських дітей та підлітків віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, з них 51% не мають уявлення про небезпеки, що чатують на них у Всесвітній Мережі. У цій ситуації важко переоцінити роль учителя, який може і повинен донести цю важливу для безпеки інформацію до своїх вихованців. В Україні День безпечного Інтернету завдяки ініціативі компанії «Майкрософт Україна» відзначається третій рік поспіль.

Більше інформації по даній темі на сайті - http://onlandia.org.ua,

Завантажити посібник для батьків з безпеки дітей в Інтернеті -
... Читати далі »
Переглядів: 682 | Додав: ангел | Дата: 2012/Лютий/07 | Коментарі (0)

Перша допомога при переохолодженні

Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, збліднення, а потім посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук і ніг.

При легкому переохолодженні постраждалого достатньо тепло одягнути, дати гаряче солодке пиття (чай, каву, молоко), змусити виконати декілька фізичних вправ.

При тривалому переохолодженні розвивається відмороження.

Відмороженням називається пошкодження тканин в результаті дії низької температури.

При дії низьких температур відбувається пригнічення життєвих процесів в тканинах, а не загибель їх. Загибель переохолоджених тканин наступає при нерівномірному їх зігріванні. Більш схильні до обмороження пальці, кисті, стопи, вуха, ніс.

Розрізняють 4 ступені обмороження:

1 ступінь – шкіра блідніє, знижується чуливість уражених ділянок. Після зігрівання спостерігаються почервоніння та набряк шкіри.

2 ступінь – шкіра набуває синьо-багрового відтінку ... Читати далі »
Переглядів: 686 | Додав: ангел | Дата: 2012/Лютий/03 | Коментарі (0)29 січня  Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут. Офіційно цю дату почали відзначати після того, як 29 січня 2007 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ „Про вшанування пам’яті Героїв Крут”.

Хто були ці люди? Чому вони загинули? І хто винен у їхній смерті? Ці питання має ставити кожен сучасний український політик, щоб не допустити помилок. Адже, як вчить історія, без належних висновків помилки мають здатність повторюватись.

... Читати далі »

Переглядів: 2249 | Додав: ангел | Дата: 2012/Січень/29 | Коментарі (0)


Цей сайт створено вчителем

 Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

В-Михайлівського району,Одеської області

Грицик Марією Василівною

Це не просто сайт вчителя.

... Читати далі »

Переглядів: 785 | Додав: ангел | Дата: 2011/Листопад/09 | Коментарі (2)

« 1 2 ... 10 11 12
Форма входа
Звіримо час
Опитування
Погода
Корисні сайти

Сайт створено вчителем Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021